Zinegotziekin hitzordua

Iñigo Hernando Arriandiaga (EH BILDU)- Alkatea

Iñigo Hernando Arriandiaga (EH BILDU)- Alkatea
Eguna Ordua
Osteguna 10:00-12:00


Olaia Parra Mezo (AUZOAK) - Gardetansauna, Parte-hartzea, Kultura, Musika eskola

Olaia Parra Mezo (AUZOAK) - Gardetansauna, Parte-hartzea, Kultura, Musika eskola
Eguna Ordua
Astelehena 17:00-18:30
Asteartea 17:00-18:30


Miren Edurne Espilla Etxebarria (EH BILDU) - Komunikazioa, Herritarren Arreta, Hizkuntza politika

Miren Edurne Espilla Etxebarria (EH BILDU) - Komunikazioa, Herritarren Arreta, Hizkuntza politika
Eguna Ordua
Astelehena 13:00-16:30


Nerea Orozko Ereño (EH BILDU) - Berdintasuna, Etxebizitza, Migranteak, Garapen jasangarria, Euskaltegia

Nerea Orozko Ereño (EH BILDU) - Berdintasuna, Etxebizitza, Migranteak, Garapen jasangarria, Euskaltegia
Eguna Ordua
Osteguna 09:00-13:30


María Paz Losada Gil (AUZOAK) - Obrak eta zerbitzuak, Adinekoak, Gizarte ekintza, Mugikortasuna eta garraioa

María Paz Losada Gil (AUZOAK) - Obrak eta zerbitzuak, Adinekoak, Gizarte ekintza, Mugikortasuna eta garraioa
Eguna Ordua
Astearteak (Obrak eta zerbitzuak, Mugikortasuna) 09:00-13:00
Asteazkenak (Gizarte Ekintza) 09:00-13:00


Asier Eguiraun Iturbe-Ormaeche (EH BILDU) - Herritarren segurtasuna, Hezkuntza, Hirigintza

Asier Eguiraun Iturbe-Ormaeche (EH BILDU) - Herritarren segurtasuna, Hezkuntza, Hirigintza
Eguna Ordua
Asteartea 17:30-20:30
Asteazkena 08:00-10:30
17:30-20:00


Maite Arandia Loroño (EH BILDU) - Ogasuna, Pertsonen kudeaketa

Maite Arandia Loroño (EH BILDU) - Ogasuna, Pertsonen kudeaketa
Eguna Ordua
Asteartea 13:00-15:00


Francisco Javier Ibarretxe Asua (AUZOAK)- Ondarea, Sustapen ekonomikoa

Francisco Javier Ibarretxe Asua (AUZOAK)- Ondarea, Sustapen ekonomikoa
Eguna Ordua
Egunero 13:00-14:30


José Luis Bernal Martínez (PODEMOS-EQUO) - Enplegua

José Luis Bernal Martínez (PODEMOS-EQUO) - Enplegua
Eguna Ordua
Asteazkena 10:00-12:00


Juan Agustín Aizpuru Izaguirre (USANSOLO HERRIA) - Udalaren Lurralde-Antolaketa, Usansolo

Juan Agustín Aizpuru Izaguirre (USANSOLO HERRIA) - Udalaren Lurralde-Antolaketa, Usansolo
Eguna Ordua
Astelehena 12:00-13:00
16:00-19:00


Amets Iturbe Bustillo (EH BILDU) - Kirolak, Jaiak, Gazteria

Amets Iturbe Bustillo (EH BILDU) - Kirolak, Jaiak, Gazteria
Eguna Ordua
Asteazkena 9:00-11:30


Iñaki Urgoiti Llano (USANSOLO HERRIA)

Iñaki Urgoiti Llano (USANSOLO HERRIA)
Eguna Ordua
Astelehena 17:30ak arte
Asteazkena 17:30ak arte


Fernando Izagirre García (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Fernando Izagirre García (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)
Eguna Ordua
Astelehena 18:00-20:30
Asteartea 18:00-20:30
Asteazkena 18:00-20:30


Ainhoa Agirregoikoa Maguregi (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Ainhoa Agirregoikoa Maguregi (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)
Eguna Ordua
Osteguna 16:00-17:00


Aintzane Urkiza Pérez (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Aintzane Urkiza Pérez (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)
Eguna Ordua
Asteartea 9:00-11:00
Asteazkena 9:00-11:00
Osteguna 9:00-11:00


Rubén Seoane Rivero (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Rubén Seoane Rivero (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)
Eguna Ordua
Asteartea 17:00-19:00
Asteazkena 17:00-19:00
Osteguna 17:00-19:00


Koldo Goiaga Aizarna (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Koldo Goiaga Aizarna (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)
Eguna Ordua
Asteartea 18:00-19:00
Asteazkena 18:00-19:00


Errupin Jauregi Barrenetxea (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Errupin Jauregi Barrenetxea (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)
Eguna Ordua
Asteartea 17:00-19:00
Asteazkena 17:00-19:00
Osteguna 17:00-19:00


Miguel Angel Martin Matas (ATXIKI GABEKO ZINEGOTZIA)

Miguel Angel Martin Matas (ATXIKI GABEKO ZINEGOTZIA)
Laster emango da harremanetarako modu bat


Txema Larrazabal Martínez (PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE))

Txema Larrazabal Martínez (PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE))
Eguna Ordua
Astelehena 9:00-10:00


Víctor Trimiño Vegas (PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)

Víctor Trimiño Vegas (PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)
Eguna Ordua
Asteartea 16:00-19:00



Hitzordua eskatzeko

Alkatearekin edo zinegotziekin hitzordua eskatzeko, aldez aurretik egin behar da:

Telefonoz: 944010506

Online: Hemen klik egin