Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2020/01/18 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA A / ERMUA ALEVIN BERDEA
2020/01/18 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA A/ GERTASPORT 2010 BERDEA
2020/01/18 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / TABIRAKO NEVERS
2020/01/18 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia LIMPIEZAS AL.GARBI ESP. / PATRONATO
2020/01/18 - 10:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / XVIII CAMPEONATO DE INVIERNO BENGOETXEA-ARTOLATXIPI vs FLORES-MIKEL // OLAGUENAGA-PAGAZA vs EGUILLOR-BILBAO // LIZUNDIA-BASABE vs ORUDE-MURUAGA
2020/01/18 - 10:45 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / UNION DEPORTIVA ABAROA
2020/01/18 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO /
2020/01/18 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia LIMPIEZAS 2000 IBAIZABAL 2 / AGUILAS
2020/01/18 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola ELEXALDE G/ KEKEITIO K
2020/01/18 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO K/ SESTAO K1
2020/01/18 - 13:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA A / ETXEBARRI "B"
2020/01/18 - 15:45 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA A / GALEA A
2020/01/18 - 16:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / BETIORTZIRI
2020/01/18 - 16:30 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2020/01/18 - 17:00 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / CAMPEONATO ESCOLAR (5 partidos)
2020/01/18 - 18:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO JOYERIA URIZAR / PINTURAS ESTECO PORTU.
2020/01/18 - 18:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / BERMEO B
2020/01/18 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / C.D. IBARARTE
2020/01/18 - 20:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / PAULES CARLS
2020/01/18 - 20:00 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO / URDULIZ ESKUBALOI
2020/01/19 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia GALDAKAO S.B.T. 2 / MUNGIA ST "B"
2020/01/19 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia CONSTRUCCIONES ARMETI (Basket Ibaizabal) / PADURA
2020/01/19 - 11:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA A / C.D. GALDAKAO
2020/01/19 - 11:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / XVIII CAMPEONATO DE INVIERNO LARREA-BARBARA vs ESTRADA-RUIZ // ETXEBARRIA-KARMONA vs IRAZABAL-EGUILLOR
2020/01/19 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia ZURRUT TABERNA GALDAKAO ST 2 / UNIVERSIDAD DE DEUSTO
2020/01/19 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / UNIVERSIDAD DE VALLADOLID
2020/01/19 - 17:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / TECNIFICACION
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/02 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CID JOVELLANOS
2020/02/16 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CUV ALCONCÓN
2020/02/23 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CV SAYRE MAYSER GC
2020/02/29 - 10:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/29 - 10:30 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/29 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/03/08 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2020/03/08 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2020/03/08 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / SAD RECUERDO