Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2021/10/30 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA BERDEA / ARRATIA
2021/10/30 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA BERDEA / ARRATIA
2021/10/30 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / ESCOLARES AMISTOSOS
2021/10/30 - 10:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 13 ZURIA / SAN PEDRO
2021/10/30 - 10:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 11 BELTZA / PEÑA ATHLETIC
2021/10/30 - 11:15 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 13 BERDEA / INDAUTXU
2021/10/30 - 11:15 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 13 BELTZA / ASKARTZA
2021/10/30 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola C.D.A. Lagun Onak / CASTRO (Amistoso)
2021/10/30 - 12:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO / ITURRIGORRI
2021/10/30 - 15:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA B / INDARRA
2021/10/30 - 16:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola UFS USANSOLO / PIJAOS F.C.
2021/10/30 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola C.D. RAYO JAIKIRIKI / SPORTING ARTXANDA
2021/10/30 - 17:45 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / EZKURDI
2021/10/30 - 18:15 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola UFS DE USANSOLO / BOSKOSALEAK
2021/10/30 - 19:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / INSTITUTOS DE COMPOSTELA
2021/10/30 - 20:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S. D. UMORE ONA / GALEA "A"
2021/10/31 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia GALDAKAO S.K.T. 2 / BEGOÑAZPI 2
2021/10/31 - 12:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO Ibaizabal / MAGECTIAS
2021/10/31 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / LEIOAKO IBARAKI
2021/11/07 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CV LA CALZADA
2021/11/28 - 09:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK /
2021/12/12 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CV OVIEDO
2021/12/19 - 09:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK /
2022/01/23 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CUV ALCORCON
2022/02/06 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CISNEROS ALTER VB
2022/02/20 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CALASANCIAS CORUÑA
2022/02/27 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CDE PARLA VOLEY INTERIA
2022/03/13 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / SPORTING SORIA
2022/03/20 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / RIVAS CIUDAD DEL DEPORTE
2022/03/27 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CID JOVELLANOS