Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2018/08/22 - 19:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/22 - 19:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/23 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / Entrenamendua
2018/08/23 - 19:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/23 - 19:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/24 - 19:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/25 - 11:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/27 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/27 - 13:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia Basket Ibaizabal / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/27 - 17:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / Entrenamientos
2018/08/27 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/27 - 19:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/27 - 19:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/27 - 20:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/28 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/28 - 17:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / Entrenamientos
2018/08/28 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/28 - 19:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/28 - 20:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/29 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/29 - 13:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia Basket Ibaizabal / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/29 - 17:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / Entrenamientos
2018/08/29 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/29 - 19:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/29 - 19:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/30 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/30 - 17:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / Entrenamientos
2018/08/30 - 19:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/30 - 19:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/30 - 20:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/31 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/08/31 - 13:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia Basket Ibaizabal / Entrenamientos de pretemporada
2018/08/31 - 17:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / Entrenamientos
2018/09/01 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia CONSTRUCCIONES ZAMAKOA IBAIZABAL ESP. / LOIOLA (Amistoso)
2018/09/03 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/09/04 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / ENTRENAMIENTO
2018/09/08 - 14:00 - URRETA KIROLDEGIA BOXEO / VELADA DE FIESTAS
2018/09/08 - 17:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / AmistosoS (3 PARTIDOS)
2018/09/09 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia IBAIZABAL BIZKAIA ESNEA / EL CARMEN
2018/09/12 - 20:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / PARTIDOS DE FIESTAS STA. CRUZ
2018/09/13 - 20:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / POZGARRI (Partido amistoso)
2018/09/16 - 15:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / PARTIDOS FIESTAS DE STA. CRUZ
2018/09/20 - 19:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia IBAIZABAL GDKO. / CAMPUES PROMETE (Logroño)
2018/09/22 - 17:15 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola / IX SUPERCOPA CANTERA DEPORTIVA UFS USANSOLO vs LAUKIZ
2018/09/22 - 18:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola / IX SUPERCOPA CANTERA DEPORTIVA SCORPIO vs PERDEDOR PRIMER PARTIDO
2018/09/22 - 18:45 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola / IX SUPERCOPA CANTERA DEPORTIVA TERCER PARTIDO
2018/09/22 - 19:30 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola / IX SUPERCOPA CANTERA DEPORTIVA ENTREGA DE TROFEOS