Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2019/10/25 - 18:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / CPTO. ESCOLAR
2019/10/25 - 19:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2019/10/25 - 19:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / USANSOLO (Cpto. Bizkaia)
2019/10/26 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / CD TXURDINAGA
2019/10/26 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINA /
2019/10/26 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO /
2019/10/26 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO BOLEIBOL TALDEA / SESTAO
2019/10/26 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO K/ SESTAO K1
2019/10/26 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA A / ZALDUA
2019/10/26 - 11:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / SANTUTXU
2019/10/26 - 11:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA B/ GAZTEAK
2019/10/26 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia IBAIZABAL ALTO RENDIMIENTO / LOINTEK GERNIKA
2019/10/26 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia IBAIZABAL ALTO RENDIMIENTO TXIKI / LAURO "C"
2019/10/26 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia IBAIZABAL / ZORNOTZA BER.
2019/10/26 - 12:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Eskubaloia C.BALONMANO GALDAKAO /
2019/10/26 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GBT ELEXALDE 2A/ SESTAO 1
2019/10/26 - 13:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA A / ARRATIA A
2019/10/26 - 15:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA A / AMOREBIETA B
2019/10/26 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia CAFE TARTALO IBAIZABAL / ALKIDEBA-OINTXE
2019/10/26 - 16:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / PORTU F.S.
2019/10/26 - 16:30 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2019/10/26 - 17:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA A/ ERMUA A
2019/10/26 - 18:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO JOYERIA URIZAR / GENERAL OPTICA PATRONATO
2019/10/26 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia INMOBILIARIA AMURIZA 2 (Basket Ibaizabal) / TXIKI 2 ESP.
2019/10/26 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / FORTUNA LORAUTO
2019/10/26 - 20:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / SALLEKO
2019/10/26 - 20:00 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO / CB MUSKIZ
2019/10/27 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2019/10/27 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2019/10/27 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia GALDAKAO S.B.T. 2 / DOSA SALESIANOS
2019/10/27 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO / SAN ADRIAN
2019/10/27 - 10:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA B / LEMOAKO HARROBI
2019/10/27 - 11:00 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / CPTO. ESCOLAR
2019/10/27 - 11:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA BERDEA / LEMOAKO HARROBI
2019/10/27 - 11:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / ASTRABUDUA
2019/10/27 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CV ZARAGOZA
2019/11/10 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / RIVAS CIUDAD DEL DEPORTE
2019/12/01 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / MORENO SAEZ SPORTING CV - SORIA
2019/12/28 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola / 12 HORAS DE FUTBOL SALA
2020/01/04 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / 12 horas de baloncesto
2020/01/12 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / SALESIANOS SAN MIGUEL
2020/01/19 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / UNIVERSIDAD DE VALLADOLID
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/02 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CID JOVELLANOS
2020/02/16 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CUV ALCONCÓN
2020/02/23 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CV SAYRE MAYSER GC
2020/02/29 - 10:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/29 - 10:30 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/29 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/03/08 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2020/03/08 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2020/03/08 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / SAD RECUERDO