Bilatzailea:

Udala ezagutu |

Zinegotziekin hitzordua

Zinegotziekin hitzordua

Hitzordua eskatzeko

Adierazitako telefono eta esteka gobernu-taldeko zinegotziekin hitzordua eskatzeko soilik erabiliko da:

Telefonoz: 944010506

Online: Hemen klik egin

Iñigo Hernando Arriandiaga (EH BILDU)- Alkatea

Eguna Ordua
Osteguna 10:00-12:00

Olaia Parra Mezo (AUZOAK) - Gardetansauna, Parte-hartzea, Kultura, Musika Eskola

Eguna Ordua
Astelehena 17:00-18:30
Asteartea 17:00-18:30

Edurne Espilla Etxebarria (EH BILDU) - Komunikazioa, Herritarren Arreta, Hizkuntza politika

Eguna Ordua
Astelehena 13:00-16:30

Nerea Orozko Ereño (EH BILDU) - Berdintasuna, Etxebizitza, Migranteak, Garapen Jasangarria, Euskaltegia

Eguna Ordua
Osteguna 09:00-13:30

María Paz Losada Gil (AUZOAK) - Obrak eta zerbitzuak, Adinekoak, Gizarte Ekintza, Mugikortasuna eta Garraioa. Ondarea

Eguna Ordua
Astearteak (Obrak eta zerbitzuak, Mugikortasuna) 09:00-13:00
Asteazkenak (Gizarte Ekintza) 09:00-13:00

Asier Eguiraun Iturbe-Ormaeche (EH BILDU) - Herritarren Segurtasuna, Hezkuntza, Hirigintza

Eguna Ordua
Asteartea 17:30-20:30
Asteazkena 08:00-10:30
17:30-20:00

Maite Arandia Loroño (EH BILDU) - Ogasuna, Pertsonen Kudeaketa

Eguna Ordua
Asteartea 13:00-15:00

Francisco Javier Ibarretxe Asua (AUZOAK)- Sustapen ekonomikoa

Eguna Ordua
Egunero 13:00-14:30

José Luis Bernal Martínez (PODEMOS-EQUO) - Enplegua

Eguna Ordua
Asteazkena 10:00-12:00

Juan Agustín Aizpuru Izaguirre (USANSOLO HERRIA) - Udalaren Lurralde-Antolaketa, Usansolo

Eguna Ordua
Astelehena 12:00-13:00
16:00-19:00

Amets Iturbe Bustillo (EH BILDU) - Kirolak, Jaiak, Gazteria

Eguna Ordua
Asteazkena 9:00-11:30

Iñaki Urgoiti Llano (USANSOLO HERRIA)

Eguna Ordua
Astelehena 17:30ak arte
Asteazkena 17:30ak arte

Isabel Brazal Menéndez (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Eguna Ordua
Astelehenetik - Ostiralera 11:00-12:00

Ainhoa Agirregoikoa Maguregi (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Eguna Ordua
Osteguna 16:00-17:00

Aintzane Urkiza Pérez (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Eguna Ordua
Asteartea 9:00-11:00
Asteazkena 9:00-11:00
Osteguna 9:00-11:00

Rubén Seoane Rivero (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Eguna Ordua
Asteartea 17:00-19:00
Asteazkena 17:00-19:00
Osteguna 17:00-19:00

Koldo Goiaga Aizarna (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Eguna Ordua
Asteartea 18:00-19:00
Asteazkena 18:00-19:00

Errupin Jauregi Barrenetxea (EUZKO ALDERDI JELTZALEA)

Eguna Ordua
Asteartea 17:00-19:00
Asteazkena 17:00-19:00
Osteguna 17:00-19:00

Miguel Angel Martin Matas (ATXIKI GABEKO ZINEGOTZIA)

Berarekin harremanetan jarri behar da hitzordua adosteko

Txema Larrazabal Martínez (PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE))

Eguna Ordua
Astelehena 9:00-10:00

Víctor Trimiño Vegas (PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)

Eguna Ordua
Asteartea 16:00-19:00