Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2019/11/22 - 18:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA / Eskolarrak
2019/11/22 - 19:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2019/11/22 - 20:16 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / Federados
2019/11/23 - 09:15 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA A/ BFE FUTBOL ELKARTEA 2010 A
2019/11/23 - 09:15 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA Berdea 2012 / ETXEBARRI A
2019/11/23 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / INDAUTXU ESKOLA
2019/11/23 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola ELEXALDE 1B/ AIXERROTA 1 (Módulo)
2019/11/23 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO BOLEIBOL TALDEA 2B/ SAN NIKOLAS
2019/11/23 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO K/ ELEXALDE G
2019/11/23 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA B 2013 / ERMUA BLUES A
2019/11/23 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / DEUSTUKO 2003
2019/11/23 - 12:15 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA A / BEGOÑA A
2019/11/23 - 15:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA A / ARTIBAI
2019/11/23 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia EUSKOART IBAIZABAL / LEIOA (Cancha completa)
2019/11/23 - 16:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2019/11/23 - 17:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA A/ ARTIBAI
2019/11/23 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia INMOBILIARIA AMURIZA 2 (Basket Ibaizabal) / begoñazpi 96/2 ESP. (Cancha entera)
2019/11/23 - 18:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / AURRERA BETI
2019/11/23 - 20:00 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO / LAUDIO BC
2019/11/24 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia GALDAKAO S.B.T. 2 / ZORNOTZA 2 ESP.
2019/11/24 - 12:00 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / Federados
2019/11/24 - 16:15 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / BETI GOL
2019/11/24 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola C.D.A. Lagun Onak / BATZARRE
2019/12/01 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / MORENO SAEZ SPORTING CV - SORIA
2019/12/28 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola / 12 HORAS DE FUTBOL SALA
2020/01/04 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / 12 horas de baloncesto
2020/01/12 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / SALESIANOS SAN MIGUEL
2020/01/19 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / UNIVERSIDAD DE VALLADOLID
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/01/25 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/02 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CID JOVELLANOS
2020/02/16 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CUV ALCONCÓN
2020/02/23 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / CV SAYRE MAYSER GC
2020/02/29 - 10:30 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/29 - 10:30 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/02/29 - 10:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINI ATLETISMO
2020/03/08 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2020/03/08 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / C.D. ARQUEROS KASY
2020/03/08 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / SAD RECUERDO