Kupo orokorretik eskuratzeko lehentasun-eskubidea duten adjudikatarioaren behin-betiko zerrenda

Kupo orokorretik eskuratzeko lehentasun-eskubidea duten adjudikatarioaren behin-betiko zerrenda
Izen-abizenak Erregistro zenbakia Zozketaren zenbakia Parcela
ALONSO GARCIA CECILIO 16147 1 (2. txanda) 34
ALONSO MENDOZA BARBARA 11630 1 21
ANDRES MARROQUIN MARIA CARMEN 9306 2 5
ARRIETA ORBEZUA MARIA ROSARIO 16430 2 (2. txanda) 38
ARROYO BACAICOA JOSE DANIEL 11629 3 22
ARROYUELO ARIAS JOSE ANTONIO 15985 3 (2. txanda) 35
BARRAGAN MENDOZA JOSE MANUEL 16853 4 (2. txanda) 30
BARRAGAN RAMIREZ WENCESLAO 10747 4 25
BARTOLOME PESQUERA LUIS ALBERTO 10836 5 26
CANTALAPIEDRA LIZARBE GREGORIO 11724 6 17
CASTILLO JIMENEZ FRANCISCO JAVIER 11814 7 19
CUESTA DELGADO JUAN MANUEL 10032 8 6
CUEVAS BALBAS ALICIA 11455 9 18
DE LAS RIVAS VIOTA JOSE MARIA 16933 5 (2. txanda) 48
ETXEBARRIA ARTETXE JOSEBA ANDONI 16975 6 (2. txanda) 50
FERNANDEZ BERMEJO ALBERTO 11252 7 (2. txanda) 41
GOMEZ GONZALEZ JOSE GUILLERMO 9976 8 (2. txanda) 29
GRANADO MENDEZ MARIA OLINDA 11720 10 7
GRANADO MENDEZ GONZALO 16663 9 (2. txanda) 36
GUTIERREZ FERNANDEZ JOSE MIGUEL 16987 10 (2. txanda) 46
IGLESIAS FERNANDEZ ALFREDO 15734 11 (2. txanda) 28
IRIBAR MURGOITIOBEÑA MARIA CARMEN 11376 11 23
JANICES MEDINA LUCIO 16593 12 (2. txanda) 37
LANDAJO VILLALAIN CARLOS 16664 13 (2. txanda) 32
LOPEZ MATEO MARIO 11378 12 24
MALPARTIDA QUIROS SEBASTIAN 16130 14 (2. txanda) 43
MARQUES GOMEZ UNAI 11627 13 13
MARQUEZ VALDERREY JOSE ANTONIO 11626 14 14
MARTINEZ HERRAN ROBERTO 16787 15 (2. txanda) 49
MATEOS GRANADO EUGENIO 16766 16 (2. txanda) 42
MONTESINOS ROJAS MARIA ISABEL 11721 17 (2. txanda) 31
MUÑOZ VALLEJO JOSE RAMON 16575 18 (2. txanda) 39
OJEDA CALDERON RICARDO 16932 19 (2. txanda) 33
OLEAGA RUIZ JOSE LUIS 16187 20 (2. txanda) 44
RAMIREZ DOMINGUEZ PEDRO 11722 15 15
REBOLLO SAINZ MAZA MARIA JESUS 16885 21 (2. txanda) 40
REDONDO GONZALEZ ARTURO 11373 16 20
RUBIO GUINEA ALFREDO RAMON 10034 17 8
RUIZ SIMON JOSE LUIS 8469 18 1
SAENZ JIMENEZ ALEXANDER 10838 22 (2. txanda) 51
SANCHEZ CUESTA FRANCISCO 9307 19 4
SANCHEZ SANTAMARIA ROBERTO 10556 23 (2. txanda) 47
SOLANO VILCHEZ LUIS DAVID 11723 20 3
TRAVA GONZALEZ JUAN CRUZ 16888 24 (2. txanda) 27
VILLANUEVA ALCANTARA ALEXANDER 9775 21 16
ZABALA TORRE XABIER 10948 22 2
ZABALLA IZAGUIRRE JULEN 15733 25 (2. txanda) 45