Relaci��n definitiva de adjudicatarios del derecho preferente de adquisici��n

Eskuratzeko lehentasun-eskubidea duten adjudikatarioaren behin-betiko zerrenda
Izen-abizenak Zozketaren zenbakia Parcela
AGUADO CUESTA ESTIBALIZ 101 82
ALAVA FERNANDEZ JOSEBA AINGERU 92 73
ANTON PEREZ AINARA 74 24
APRAIZ MONTERO ASIER 62 174
ARAMBARRI ROJAS OLATZ 5 117
AREVALO PEREZ JOSE ANTONIO 55 167
AREVALO PEREZ MARIA DEL CARMEN 60 172
BARRIOS FERNANDEZ RAUL ANTONIO 20 132
BRAVO SOBRINO ANDREA 130 111
BRAVO BARROSO DOMINGA 119 100
BRAZO ACEDO ALFREDO 39 151
CALVO ESTERAS ROSA MARIA 114 95
CAMIN MARTINEZ ANGEL 89 70
CAMPO VILLANUEVA MONICA 9 121
CARREIRA MUÑANA NOELIA 73 14
CASTAÑOS MAGUNAGOICOECHE JOSU 82 63
CASTELLANO GOMEZ JOSE MANUEL 53 165
CASTILLO CALDERON ENEKO 116 97
COJOCAR BODGAN SORIN 27 139
COSTALES ARMENTA OSCAR 106 87
CRESPO BARRIENTOS NEKANE 96 77
CRUCES FONSECA IMANOL 80 44
CRUCES HERRESUELO MANUEL 44 156
CRUCES FONSECA KEVIN 79 40
DA SILVA PAVANI JOICE CRISTINA 2 114
DE LAS RIVAS VIOTA JOSE MARIA 99 80
DIEZ ANTOLIN IDOIA 18 130
DIEZ BELLOSO ROSA ANA 50 162
DOMINGUEZ DOMINGUEZ ILDEFONSO 35 147
DOMINGUEZ FRANCO GUILLERMO 113 94
DOMINGUEZ RODRIGUEZ VERONICA 102 83
ELORRIAGA GONZALEZ JANIRE 122 103
ELORRIAGA MELCHOR OROITZ 57 169
ELORZ BARRENECHEA NORA 56 168
FERNANDEZ URUÑUELA MAIDER 103 84
FLORENZANO ORELLANA MIREN NEKANE 81 51
FLORES OLABARRIA LEIRE 107 88
FOLGUERAL VILLABONA JERONIMO 26 138
FUSTER GOMEZ MIRIAM 24 136
GARCIA FERNANDEZ GABRIEL 131 112
GARCIA MARTIN JOSE LUIS 7 119
GARCIA MORENO PEDRO 45 157
GARCÍA SÁNCHEZ PABLO JOSÉ 37 149
GIL CALZADA FRANCISCO 112 93
GOMEZ ELORZA IÑIGO 46 158
GOMEZ GOMEZ MARIA 47 159
GOMEZ RODRIGUEZ IBANA 11 123
GONZALEZ HARO SERGIO 1 113
GUILARTE CEREZO ANDER 93 74
HARO CANTO JOSE MANUEL 105 86
HERAS ADAM FRANCISCO JAVIER 31 143
HERNANDEZ GARCIA JON 91 72
HERRANZ QUEREJETA KOLDOBIKA 84 65
HERRERO POZA IVAN 124 105
HINOJAL MARTIN OSCAR 54 166
HORNOS VALERO MARIA BEGOÑA 118 99
HOYOS GONZALEZ CARLOS 98 79
JIMENEZ DE LA CRUZ MARIA PILAR 33 145
LANGARA GARCIA ECHAVE MARIA TERESA 15 127
LARRINAGA MORENO AMAYA 43 155
LAVIN HOYOS ALMUDENA 12 124
LLANO VAQUERO ANDER 94 75
LOPEZ GUINDAL JOSE 17 129
LOPEZ LOPEZ SHEILA 83 64
MALDONADO MOLINA FRANCISCO JAVIER 41 153
MANJON DEL RIO SANDOR 100 81
MARTIN RIOS DOLORES CARMEN 128 109
MARTINEZ ARGUIARRO JOSE ANTONIO 49 161
MARTINEZ PAJARES ENRIQUE 22 134
MEDINA SANCHEZ ANDRES 110 91
MENENDEZ MARTIN JESUS JAVIER 59 171
MIRON MARIUS CATALIN 78 39
MOLINUEVO ORIBE JOSE ANTONIO 25 137
MORAÑO FRUTO ANE 129 110
MORAÑO MUÑOZ PEDRO 42 154
MORENTE SILES ANGUS 6 118
MOURE HERRERA ISIDRO 88 69
MUÑOZ SANCHEZ IMANOL 95 76
ODRIOZAOLA ARRUTI MIREN 28 140
ORGAZ PASTOR GUADALUPE 4 116
ORRANTIA MONTES IKER 76 34
ORTIZ TURRADO ALBA 23 135
OTXOA ALTUNA ZIORTZA 3 115
PANERO PARDO DEMETRIO 127 108
PAREDES OLIVEIRA OSKAR 111 92
PAYO EGUILEOR JUAN LUIS 109 90
PENACHO SANTA CRUZ AINHOA 115 96
PEREZ GOMEZ IGOR 61 173
PEREZ MARTIN EVA 86 67
PÉREZ OLAETA JOSÉ IGNACIO 34 146
POZA SOBRINO LAURA 77 37
RAMOS DEL OLMO MONTSERRAT 10 122
REDONDO VALVERDE JUAN ANTONIO 120 101
RODRIGUEZ JIMENEZ RAUL 85 66
RODRIGUEZ RUIZ MARIA ANGELES 32 144
RODRIGUEZ ZOCO OIHANE 97 78
RUIZ MUÑOZ JUAN CARLOS 38 150
RUIZ SEVILLA MARTA 8 120
SAGARDUY ABINAGOITIZ PEDRO MARIA 40 152
SAGARDUY ROMERO JONE 14 126
SAINZ RUIZ IGNACIO 117 98
SALAZAR MUÑOZ AINGERU 16 128
SANCHEZ LANDA GARAZI 75 25
SANDIN IGLESIAS INOCENCIO 29 141
SANTA TERESA SANCHEZ OIHANE 123 104
SERBAN MIHAI 19 131
SERBAN SEVERIAN 121 102
SERNA BLANCO LOURDES 48 160
SERTUTXA KINTANA EDUARDO 87 68
TIELVE MARTIN JESUS JAVIER 63 175
TIERRO MONTERO JAVIER 90 71
TOLEDO GONZALEZ MAXIMA 104 85
URIARTE BIDARRAUZAGA MAITE 36 148
VALDIVIELSO GARCIA ANDONI 58 170
VAZQUEZ LOPEZ GERANO 30 142
VIDES RODRIGUEZ RENE MAURICIO 21 133
VILLAMIL ACERA IRATXE 108 89
YAÑEZ ABAD MARIA 13 125
YUGUERO ZULOAGA JOSE ANTONIO 126 107
ZABALO LOPEZ ALAITZ 125 106
ZOCO GONZALEZ MIREN EUKENE 52 164
ZUBIAUR MENICA JOSE BENIGNO 51 163