Eskuratzeko lehentasun-eskubidea duten adjudikatarioaren behin-betiko zerrenda

Eskuratzeko lehentasun-eskubidea duten adjudikatarioaren behin-betiko zerrenda
Izen-abizenak Zozketaren zenbakia Parcela
ACARREGUI GUERETA IZKANDAR 151 238
AGUIRRE DEL MIGUEL JOSEBA 149 236
AGUIRRE OTAZUA IBON 167 255
AIZPURU LASO ARKAITZ 138 225
ALDAZABAL ETXAZARRAGA MAITE 120 160
ANGULO ARRIAGA ENRIQUE 134 214
ARRIEN URIARTE GORKA 165 253
ARRIETA ARRANZ ITZIAR 170 258
ASUA ANGULO XABIER 109 130
AZCUNAGA ATXABAL IZASKUN 158 245
BAUTISTA PARDO JOSE MANUEL 160 247
BELARRA EREZUMA MARISOL 104 97
BENAVIDES LEDO PABLO 157 244
BURGOS RANERO CHRISTIAN 145 232
CANO REVILLAS PEDRO MARIA 110 131
CASTRO MATEOS DIEGO 101 33
CORTAZAR AURRE IBON 168 256
DE LA FUENTE ZABALLA KOLDO 169 257
DEL HOYO HERNANDEZ LUISA 105 113
DIAZ RAMIREZ JUANA 128 188
ELORRIAGA MELCHOR ANE KISTINE 130 205
EREÑO EALO JUAN MIGUEL 100 24
ESCUDERO BARRA JOHANNA 142 229
ESTERAS MARTINEZ ALBERTO 107 123
ETXEBARRIA SAN MARTIN SAIOA 156 243
FERNANDEZ CANTON DAVID 141 228
GALAN MUÑANA JOANA 152 239
GAO GONZALEZ BENJAMIN 125 182
GARCIA FALCES ICIAR NIEVES 126 184
GARCIA SERNA LUIS ANGEL 135 219
GARCIA ESCUDERO LAZCANO JULEN 143 230
GOICOECHEA PEREZ MARIA BEGOÑA 112 135
GONZALEZ BERMEJO CARLOS 163 251
GONZALEZ BERMEJO JAVIER 164 252
GONZALEZ SANTA CRUZ ISABEL 144 231
HABA GALLEGO FRANCISCO JAVIER 131 206
HURTADO VICUÑA ARITZ 132 208
IBARRETXE ZAMALLOA MARCOS 159 246
LEKUE ARANSOLO AMAIA 133 211
LOPEZ ZURDO MARIA ANGELES 113 139
LOSADA DOMINGUEZ JUAN JOSE 111 132
MADRAZO DOMINGUEZ MARIA JOSE 166 254
MAESO OLABARRIA VICTOR MANUEL 121 162
MARTINEZ RODRIGUEZ ANTONIO 137 224
MORAGREGA ETXEBARRIA MARIA VICTORIA 108 127
OCIO ANGULO AMAIA 127 185
OLEA SAN PEDRO ASIER 136 223
OLIVA GINES JOSE RAMON 155 242
ORUETA GUTIERREZ JOSEBA 122 165
OZAETA ORROÑO ALBERTO 162 249T
PEREZ SAENZ MARIA JESUS 117 153
PINTO TOBALINA LAURA 106 117
RAMOS GONZALEZ JAVIER 154 241
REVUELTA HERNANDEZ JOSE LUIS 116 151
RICO ARTECHE AMAIA 114 144
RONCERO ARIAS AMAIA 129 198
SANCHEZ BEASCOECHEA JOSE IGNACIO 118 154
SANCHEZ JIMENEZ NIEVES 119 155
TRABA GONZALEZ MARIA EMMA 115 146
TRIGUERO DÁVILA JON 146 233
URIARTE ARRIETA ELIXABETE 147 234
URIARTE SOLABARRIETA PILAR 124 181
VALLE PASCUAL BEATRIZ 150 237
VILLA ACHALANDABASO MAITE 153 240
VILLAFRUELA BRAZO JANIRE 148 235
VILLALON RODRIGUEZ JUAN 102 62
YUGUERO LOPEZ JAVI 140 227
ZABALA SARACONDEGUI JON KOLDOBIKA 161 248T
ZARANDONA DEL CAMPO TXARO 103 85
ZARANDONA RODRIGUEZ ESTIBALIZ 139 226
ZENARRUZABEITIA ELORZA AINTZANE 123 168