Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2017/02/23 - 19:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola GDKO-LEHOIAK / BERMEO
2017/02/25 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola TORNEO DE FUTBOL UMORE ONA / PARTICIPAN: Umore oNa, Baskonia, Padura, Lemoaharrobi, Iturrigorri, Begoña, Trapagaran, San Vicente, Ikhoba
2017/02/25 - 10:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO / ZZUAZO INF. 2003
2017/02/25 - 10:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "A"/ S.D. LEIOA 2003 A
2017/02/25 - 11:00 - BHI ELEXALDE Saskibaloia BASKET IBAIZABAL /
2017/02/25 - 11:15 - ELEXALDE KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO/ TRAPAGARAN
2017/02/25 - 12:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "A"/ ITZUBALTZETA
2017/02/25 - 12:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / SAN ANTONIO STA. RITA
2017/02/25 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / ARRI BKL-A
2017/02/25 - 16:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "B"/ SAN MIGUEL
2017/02/25 - 16:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA "A"/ BEGOÑA "A"
2017/02/25 - 17:30 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / JOSEBAR AGUILAS SALDE
2017/02/25 - 18:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO B / LEMOAHARROBI
2017/02/25 - 18:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / MONTEFUERTE
2017/02/25 - 19:30 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO 2 / THE BREWERS SBT
2017/02/26 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola TORNEO DE FUTBOL UMORE ONA / PARTICIPAN: Umore Ona, Baskonia, Padura, Lemoaharrobi, Iturrigorri, Begoña, Trapagaran, San Vicente, Ikhoba
2017/02/26 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / ELECT. ACTIVA ASE RIOJA
2017/02/26 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia ZURRUT TABERNA GALDAKAO ST 2 / UNAMUNO 2
2017/02/26 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / BILBO F.S.
2017/02/26 - 12:30 - URRETA H.I. Saskibaloia IBAIZABAL 2 - BIZKAI ESNEA/ MUNGIA
2017/02/26 - 15:30 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / ABADIÑOKO GAZTETXIE
2017/02/26 - 16:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA "B"/ PADURA "B"
2017/02/26 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / SASIKOA
2017/03/04 - 09:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Atletismo / JORNADAS DE MINIATLETISMO
2017/03/04 - 10:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Atletismo / JORNADAS DE MINIATLETISMO
2017/03/04 - 10:00 - ATLETISMO PISTA Atletismo / JORNADAS DE MINIATLETISMO
2017/03/05 - 09:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / 6ª RONDA DE LA XX LIGA ARKULARIAK, temporada 2016/2017
2017/03/05 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / 6ª RONDA DE LA XX LIGA ARKULARIAK, temporada 2016/2017
2017/06/03 - 14:00 - URRETA KIROLDEGIA BOXEO /