Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2017/09/23 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / BIDEGINTZA
2017/09/23 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia CONSTRUCCIONES ARMETI (Basket Ibaizabal) / FUNDACION 5 +11
2017/09/23 - 10:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Eskubaloia CLUB BALONMANO GALDAKAO / Triangular. Infantil MIXTO (masculino y femenino)
2017/09/23 - 10:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S. D. UMORE ONA / Amistoso
2017/09/23 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO/ Amistoso
2017/09/23 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia CB. GALDAKAO / LARRAMENDI
2017/09/23 - 12:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/09/23 - 16:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/09/23 - 17:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / LACTURALE ARASKI-IDK GIPUZKOA (EUSKAL KOPA)
2017/09/23 - 17:30 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / ZURRUT TABERNA
2017/09/23 - 19:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / LOITEK GERNIKA BIZKAIA - GANADOR PREVIA (EUSKAL KOPA)
2017/09/24 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 06 / Amistoso
2017/09/24 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 07 / Amistoso
2017/09/24 - 10:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/09/24 - 11:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 09 / Amistoso
2017/09/24 - 11:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / GANADOR 1ª SEM. - GANADOR 2º SEM. (EUSKAL KOPA- FINAL)
2017/09/24 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO/
2017/09/24 - 12:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / EZKURDI
2017/09/24 - 12:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/09/24 - 13:30 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / PERDEDOR 1ª SEM.-PERDEDOR 2ª SEM. (EUSKAL KOPA 3ª Y 4ª)
2017/09/25 - 20:30 - ATLETISMO PISTA Areto Futbola PEÑA KALIMOTXO / Entrenamientos
2017/09/30 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia EUSKUBA TABERNA ESP. (Basket Ibaizabal) / LA SALLE ESP.
2017/09/30 - 10:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / Amistoso
2017/09/30 - 12:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/09/30 - 16:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S. D. UMORE ONA / Amistoso
2017/09/30 - 18:20 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / ADBA
2017/10/01 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 09 / Amistoso
2017/10/01 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia CONSTRUCCIONES ZAMAKOA IBAIZABAL ESP. / LEIOA SBT ESP.
2017/10/01 - 10:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 06 / Amistoso
2017/10/01 - 10:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 07 / Amistoso
2017/10/01 - 11:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/10/01 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / SOLOARTE
2017/10/01 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / TXORIERRI BASKET 2
2017/10/08 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA VARIOS / ETERNAL RUNNING