Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2017/03/24 - 17:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / CAMPEONATO ESCOLAR IBARRETXE aurka GALLEGO (Barakaldo) / BILBAO aurka FERNANDINO (Sopela) / IRAGORRI aurka ORDORIKA (Zamudio) / OLEA aurka RAYA ((Leioa) / LLAMOSAS aurka ANITUA (Mungia) / VILLA aurka ZALDIBAR (Mungia) / ZABALA aurka SIERRA (Sestao) / SARATXAGA aurka URGOITI (Urretxindorra) / ELORZ aurka BELATEGI (Durango) / SAINZ aurka ENBEITA (Munitibar)
2017/03/24 - 19:15 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2017/03/24 - 19:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota AGIRREMALLOA (Markina-GARCIA (Portugalete) aurka ARRIZABALAGA (Markina)- BARTUREN (Laukiz)
2017/03/25 - 09:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "D"/ URITARRA
2017/03/25 - 09:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO A / BASKONIA FE 2005 "C"
2017/03/25 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola JORNADAS DE VOLEIBOL CATEGORÍA ALEVIN
2017/03/25 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 09 / Amistoso
2017/03/25 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 04 / MARKINA-ARTIBAI "B"
2017/03/25 - 10:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 2009 ZURIA / ARIZKO B
2017/03/25 - 10:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 2009 GORRIA / VILLA ERMUA "B"
2017/03/25 - 10:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "E" / LAUAXETA "C"
2017/03/25 - 10:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "D"/ BASKONIA FE2008 "A"
2017/03/25 - 10:45 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA 04 "B" / BASKONIA F.E. 2004 "B"
2017/03/25 - 11:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO 2009 BERDEA / VILLA ERMUA "B"
2017/03/25 - 11:30 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "A"/ BUSTURIA KT
2017/03/25 - 11:30 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "C"/ C.D. ORDUÑA
2017/03/25 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINA / BENTADES
2017/03/25 - 12:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "G"/ COLEGIO VIZCAYA "D"
2017/03/25 - 12:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO "E"/ UMORE ONA
2017/03/25 - 12:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2017/03/25 - 12:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA "B"/ ZAMUDIO
2017/03/25 - 13:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO /
2017/03/25 - 13:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "A"/ C.D. MUNGUIA 03 URDIÑA
2017/03/25 - 15:30 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO / ETXEBARRI "C"
2017/03/25 - 15:30 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2017/03/25 - 15:45 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA 03 "A"/ GURUTZETA KFT "A"
2017/03/25 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / URDANETA
2017/03/25 - 16:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / CAMPEONATO ESCOLAR FERNANDEZ aurka GISASOLA (San Nikolas) / EREÑO aurka GOTI (Zeanuri) / OLIDEN aurka MALAINA (Arrankudiaga) / MADINA aurka GOMEZ (usansolo) / ELORZ aurka BARTUREN (Sopela)
2017/03/25 - 17:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "B"/ EZKURDI "A"
2017/03/25 - 18:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / BERMEO "B"
2017/03/25 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / BETIORTZIRI
2017/03/25 - 19:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "A" / INDARTSU "A"
2017/03/25 - 20:00 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia C.D. GALDAKAO/ OSKARBI OPTIKA LEGAZPI
2017/03/26 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia EUSKUBA IBAIZABAL 1 / BERRIO OTXOA
2017/03/26 - 10:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola ANDRA MARI / OROZKO
2017/03/26 - 10:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2017/03/26 - 10:00 - ELEXALDE KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO/ AYALDE
2017/03/26 - 10:30 - URRETA H.I. Saskibaloia IBAIZABAL - ADMI. 400 MILLONES / ESCOLAPIOS
2017/03/26 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA 09 / Amistoso
2017/03/26 - 10:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / Amistoso
2017/03/26 - 11:00 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA ELKARTEA / CAMPEONATO CUP BIZKAIA - CUARTOS DE FINAL BEGOÑA-VILANOVA (Adkiskide) aurke GETXO "C" LEGORBURU-HERNANDEZ (Adiskide) aurka DNAK BAT (Mungia)
2017/03/26 - 12:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO B / CULTURAL "B"
2017/03/26 - 12:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA "A"/ SALESIANOS
2017/03/26 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / ELORRIOKO BUSKANTZA
2017/03/26 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / GOIERRI K.E.
2017/03/26 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL CONS. ZAMAKOA/ ATLETICO SN SN
2017/03/26 - 18:00 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola GDKO-LEHOIAK / MENDIBELTZ